Tag Archives: dhe më pas i vjedhin

Horror në Lezhë/ Hajdutët u presin kokat bagëtive dhe më pas i vjedhin

Katër familje në Torovicë të Lezhës kanë rënë pre e vjedhjeve gjatë natës së mbrëmshme, ku mësohet se hajdutët kanë hyrë dhe u kanë marrë bagëtitë. Por, ajo që e bën më të rëndë situatën është fakti se grabitja është shoqëruar me skena horror, pasi mësohet se fillimisht bagëtive i është prerë koka dhe më pas janë vjedhur. Banorët të …

Read More »