Tag Archives: dhe Berishës për Bashkinë Durrës

Kush janë kandidatët e Bashës dhe Berishës për Bashkinë Durrës

Mësohet emri i kandidates së parë që do të garojë në zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit. Partia Socialiste nuk ka sjellë risi në Durrës, duke shkuar në zgjedhje me Emirjana Sakon. Në media po qarkullojnë lajme se Sako ka marrë edhe mbështetjen e kryeministrit Edi Rama dhe pritet që të nisë mbledhja e Kryesisë së PS-së në Durrës, …

Read More »