Tag Archives: deshtimi i negociatave

Digjet një makinë me targa serbe pas dështimit të negociatave

Një makinë me targa serbe e tipit Chevrolet Captiva është gjetur e djegur pas mesnate në veri të Mitrovicës, një ditë pasi negociatat mes Prishtinës dhe Beogradit dështuan. Lajmin e ka konfirmuar Besim Hoti, zëvendësdrejtor i Policisë për rajonin e veriut të Mitrovicës. “Makina është djegur në mëngjes, diku mes orës 02:00-05:00 të mëngjesit, është me targa të Serbisë”, tha …

Read More »