Tag Archives: deputetet e foltores

Alibeaj reagon ndaj grupit të Berishës: Opozitë nuk është të bësh zhurmë dhe jashtë seance të ndash me oligarkë, afera

Kreu i Grupit Parlamentar demokrat, Enkelejd Alibeaj ka marrë fjalën në foltoren e Kuvendit, ku ka refuzuar t’u përgjigjet akuzave të kolegëve të tij demokratë se është “i shitur tek Edi Rama”. Ai tha se opozita reale është shkëputja nga mentaliteti i 30 viteve, ndërsa shtoi se detyra e opozitës është t’u thojë qytetarëve shqiptarë të vërtetën. “Ky është mocion …

Read More »