Tag Archives: del nga rruga

Furgoni me pasagjerë del nga rruga, shmanget tragjedia në Librazhd

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Librazhd. Një furgon me pasagjerë ka humbur kontrollin e drejtimit të lëvizjes dhe është përplasur me barrierat mbrojtëse të rrugës. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të vendit ku pak ditë më parë …

Read More »