Tag Archives: debatet ne kuvend

“Do dilni kastravecë nga kjo histori”, debate në Kuvend për Portin e Durrësit, Rama-Sulës: Pusho! Gjel det Peqini

Rama e quajti opozitën të shitur dhe shtoi se buxheti është i gjithi i lidhur me luftën që për opozitën nuk ekziston. Rama: Një pjesë e madhe e juaja është bedel që nuk kuptoni se çfarë bëni dhe vazhdoni i bini vendit tuaj sa iu ha dora dhe sa iu mban ajo gojë që e keni komplet të shkëputur nga truri. …

Read More »