Tag Archives: debat kuvend

Taulant Balla i del në mbrojtje Spiropalit, pas përplasjes me Berishën

Sali Berisha dhe ministrja Elisa Spiropali, kanë shkëmbyer replika të ashpra nga salla e Kuvendit. Spiropali e ka akuzuar Berishën se për interesa personale djeg partinë si dhe Shqipërinë. Ndërkohë Berisha e ka akuzuar Spiropalin se familjarët e saj po marrin para nga tenderat. Por në mbrojtje të ministres ka dalë kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Taulnant Balla i …

Read More »