Tag Archives: dalin pamjet e arrestimit

I plagosur në një apartament në Fier, dalin pamjet e arrestimit

Kanë dalë pamjet e arrestimit të Nuredin Dumanit, të shumëkërkuarit nga ana e policisë. Ai u arrestua në një apartament në Fier, ku ishte fshehur pas përplasjes me armë zjarri që ndodhi pasditen e djeshme në aksin Elbasan-Peqin. Dumani ka qenë i plagosur dhe i armatosur kur i janë vënë prangat në Fier, pasi kishte marrë një plumb në shtyllën …

Read More »