Tag Archives: Chris Rock thyen heshtjen

Chris Rock thyen heshtjen, reagon për herë të parë pas incidentit në “Oscars”

Chris Rock dha përgjigjen e tij të parë zyrtare që kur Will Smith e goditi me shuplakë në Academy Awards të dielën mbrëma, dhe përgjigja tij është është “Whoa”. “Ua, në rregull,” tha Rock kur hyri në skenë, duke marrë duartrokitje të zhurmshme nga publiku në Teatrin Wilbur në Boston, Massachusetts. (Kush e di se sa njerëz të pranishëm blenë biletat e …

Read More »