Tag Archives: Cafu

Cafu: Brazili do të thyejë mallkimin, me Neymar do të fitojmë Kupën e Botës

Në një intervistë me tematikë Kupën e Botës në Katar, legjenda e Brazilit, Cafu është shprehur se ka besim te Brazili dhe se Neymar mund të jetë ai që do të udhëheqë kombëtaren. “Kupa e Botës në Katar është rasti perfekt për të thyer dominimin evropian. Ky është momenti më i mirë i Brazilit që të thyejë mallkimin dhe të …

Read More »