Tag Archives: Broadway

Flaka Krelani nis rrugëtimin muzikor në Amerikë, pozon nga provat në ‘Broadway’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur përtej oqeanit. Ajo u shpërngul në New York të Shteteve të bashkuara, me qëllim për të ndjekur ëndrrën amerikane. Dhe duket se deri më tani Flaka ka bërë një rrugëtim të mirë atje, pasi ka filluar të jetë pjesë e organizimeve dhe komunitetit artistik në New …

Read More »