Tag Archives: Britney Spears

“Babai po përpiqej të më vriste”/ Britney Spears: Shpresoj që prindërit e mi të digjen në ferr!

Britney Spears ka folur sërish kundër prindërve të saj, teksa ka bërë një deklaratë të fortë. Ajo zbuloi se prindërit e saj, Jamie dhe Lynn, e udhëzuan të bënte rezonanca të shumta magentike gjatë kujdestarisë përpara se të dërgohej në “atë vend” – me gjasë duke iu referuar një qendre rehabilitimi. Spears tha se për herë të parë kishte bërë …

Read More »

FOTOT: Britney Spears provokon me pozat në bikini të kuqe

Britney Spears ka fshirë së fundmi llogarinë e saj në Instagram, por kjo nuk e ka penguar të ndërveprojë me miliona fansat e saj, siç dëshmohet nga përmbajtja e re e shpërndarë në Twitter. Të premten, ylli i popit postoi një imazh të saj duke pozuar me asgjë tjetër veçse një peshqir të bardhë të vendosur në prehër. Disa orë më vonë ajo …

Read More »

Çfarë ndodhi? Disa ditë pas dasmës, Britney Spears ‘zhduket’ papritur nga Instagrami

Britney Spears  ‘e bëri sërish’, këngëtarja me famë botërore është ‘zhdukur’ nga Instagrami disa ditë pasi u martua me partnerin e saj Sam Asghari. Llogaria e yllit të popit në Instagram nuk gjendej askund ditën e sotme. Megjithëse 40-vjeçarja ka bërë disa ‘pushime’ të shkurtra nga platforma e mediave sociale dhe më parë, kjo e fundit vjen mes ditëve të …

Read More »

E papritur në dasmën e Britney Spears! Ish-bashkëshorti ndërpret ceremoninë, ndërhyn policia

Dasma e Britney Spears u ndërpre në mënyrë dramatike, pasi burri i saj i parë, Jason Alexander, u shfaq duke u përpjekur të prishte ceremoninë. Alexander u arrestua menjëherë nga policia por shkaktoi një dramë të madhe dhe totalisht të papritur. “Unë jam këtu për të prishur dasmën sepse askush nuk është këtu përveç Sam. Ku dreqin është familja?” -tha Jason sikurse …

Read More »

Britney Spears do të rrëfejë gjithçka në librin e ri

Britney Spears ka konfirmuar se është në proces të shkrimit të një libri, pesë muaj pasi gjykata i dha fund kujdestarisë së saj. Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja konfirmoi lajmin që ka qarkulluar prej disa muajsh në mediat amerikane, ndërsa shtoi se procesi i shkrimit të librit ka qenë shërues dhe terapeutik për të. “Unë jam duke shkruar një libër për …

Read More »

Britney Spears del vetëm me të brendshme

Postimet e Britney Spears në Instagram po bëhen gjithmonë e më të guximshme. Por kësaj radhe 39 vjeçarja nuk u mjaftua vetëm me fotot topless por postoi një video duke treguar me krenari të pasmet e saj, duke theksuar se ato janë të vërtetat dhe pa filtra. Duke shkuar një hap më tej sesa fotot aktuale që janë diskutuar shumë …

Read More »

Dëshmia tronditëse e ish-truprojës së Britney Spears: I ati i jepte drogë dhe e mbante…

Ish-truproja i ikonës së popit, Britney Spears, ka bërë një dëshmi tronditëse. Ai ka treguar se si këngëtarja kontrollohej nga i ati. Fernando Flores në rrëfimin e tij, thekson se i at ii jepte këngëtares koktej me ilaçe të fuqishme. “Unë doja t’i shpjegoja Britney se çfarë ishte ajo. Tri ilaçe anti-psikotike dhe pilula të kontrollit të lindjes. Ajo fliste …

Read More »