Tag Archives: Briken Sanaj

Një “Audi” ndoqi Briken Sanaj që nga Lezha: Zbardhet dinamika, plani u “thur” në një lokal, vrasësit fikën kamerat

Atentati ndaj Briken Sanajt më 30 tetor të këtij viti në Tiranë dyshohet se është organizuar në një lokal në zonën e Lezhës. Ky takim është zhvilluar mes autorit të ngjarjes, Valmir Kola dhe bashkëpunëtoreve të tij me tregtarin nga Kosova që ka shitur automjetin e përdorur në ngjarje. Autori i dyshuar është siguruar që të mos pikaset nga kamerat …

Read More »

3 plumba në fytyrë/ Detajet tronditëse të ekzekutimit mafioz në Tiranë, çfarë kishte me vete Briken Sanaj

39-vjeçari ka marrë 3 plumba në fytyrë. Në të gjitha dokumentat që ju gjetën me vete e ka Briken Sanaj, njihet nga rojet private te Kodra e Diellit  si Anton Gjini, ka më shumë se një vit që është rezident te Kodra e Diellit. Një makinë është gjetur e djegur në Qafë Kashar. Sipas policisë mjeti dyshohet se ëhstë përdorur …

Read More »