Tag Archives: biznesi juaj

Balla: S’ mund të dalë këtu deputeti të mbrojë biznesin e tij! Shehaj: Parlamenti është i gjithi biznesi juaj

Deputeti i PD-së Agron Shehaj ka shpërthyer në tonë në seancën plenare pasi u akuzua nga nënkryetarja e parlamentit dhe Balla se reklamoi biznesin e tij. Shehaj tha se s’mund ta akuzojë askush sepse e vërteta e madhe ëhstë që Parlamenti është biznesi më i madh i mazhorancës e cila vetëm vjedh. Pjesë nga debati: Balla: Që deputeti të marrë fjalën …

Read More »