Tag Archives: Biseda me Lubonjën

Biseda me Lubonjën dhe si e arrestuan Sherif Merdanin

Kurt Kola, kryetari i Partisë së ishte të përndjekurve politik ndërroi jetë ditën e sotme pas një beteje 1 mujore me COVID-19. Ishte djali i tij Bilal Kola icili njofoi ndarjen nga jeta të të atit, i cili humbi jetën pas komplikacioneve që i shkaktoi Covid-19. Për lexuesin po risjellim disa pjesë nga rrëfimi i fundit i Kurt Kolës marrë …

Read More »