Tag Archives: Beteja me FSHF-në

Veliaj me rektorët e universiteteve private: Beteja me FSHF-në për të ardhmen e fëmijëve

Kryebashkiaku Erion Veliaj, pas takimit me dekanët dhe rektorët e universiteteve publike, zhvilloi këtë të premte edhe një bisedë me rektorët e universiteteve private, në lidhje me përgatitjen e programit me titullin “Tirana, Kryeqyteti Evropian të Rinisë”. “Me sa duket, destini i këtij vendi është që çdo javë të ketë nga një debat: një javë patëm çështjen e betoniereve, javën …

Read More »