Tag Archives: Berisha vetë i voton

PD reagon për kandidatët e Rithemelimit: Berisha vetë i voton dhe vetë i numëron

Pas përfundimit të procesit të numërimit të votave dhe publikimit të emrave të kandidatëve për kryetar bashkie nga Komisioni i Rithemelimit ka reaguar dhe Partia Demokratike.  Përmes një postimi në “Facebook”, sipas Partisë Demokratike, Sali Berisha vetë voton dhe vetë numëron.  Sipas PD-së, kryeministri Edi Rama dhe Sali Berisha janë duke krijuar një parti të re për të dëmtuar Partinë …

Read More »