Tag Archives: Berisha konfirmon:

Alibeaj mbledh nesër grupin parlamentar, Berisha konfirmon: Do të marr pjesë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka përfunduar takimin me Komisionin e Rithemelimit në selinë blu. Lidhur me njoftimin e PD, për mbledhjen që do të mbajë nesër Enkelejd Alibeaj me grupin parlamentar, Berisha tha se është njoftuar nga kolegët e tij dhe se do të marrë pjesë. “Sali Berisha ka një detyrim madhor i Kuvendit të 11 Dhjetorit, të konfirmuar me referendumin …

Read More »