Tag Archives: Berisha ftesë demokratëve për bashkim

Përçarja e PD/ Berisha ftesë demokratëve për bashkim

Nga Shkodra, ish-kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje të gjithë demokratëve që të bashkohen në një “betejë të ashpër shumë të fortë”, me qeverinë të cilën ai e quan ‘organizatë kriminale’. Duke folur për përçarjen brenda PD-së, Berisha tha se partia kaloi një problem ‘brenda familjes’, por tha se personalisht do të bënte gjithcka për fitoren e demokratëve dhe …

Read More »