Tag Archives: Berisha dhe Meta

Taulant Balla: Berisha dhe Meta thuajse një kategori, ne do jemi të fituarit

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit Taulant Balla prezantoi ditën e sotme kandidaten e PS në Lushnje, Eriselda Sefa, ku gjatë fjalës së tij, Balla tha se në këto 6 muaj, që Eriselda ka marrë drejtimin e bashkisë, janë dhënë shenja të qarta të një qasje shumë pozitive dhe efikase në problematikat që kishte kjo bashki. “Dhe …

Read More »

Basha publikon videon: Rama, Berisha dhe Meta bashkë më të vegjël se kurrë

Lulzim Basha ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një video nga intervista e një dite më parë që zhvilloi në News24. Sipas Bashës, “Trekëndëshi i Bermudës” tashmë është më i vogël se kurrë më parë. Basha thotë se Rama, Berisha dhe Meta janë bashke dhe se janë më të vegjël se kurrë. “Demokratët dhe shqiptarët te Partia Demokratike …

Read More »