Tag Archives: Beniada

“Udha e mbarë”, Beniada i përgjigjet Einxhel me një këngë dhe zbulon arsyen e prishjes së miqësisë

Beniada Nishani ka komentuar deklaratat e Einxhel Shkirës, e cila ka treguar kohë më parë se nuk flasin bashkë e se nuk kanë as numrat e telefonit. “Kemi rastisur bashkë por nuk janë takuar akoma. Ngaqë nuk ma ka numrin e telefonit prandaj”, tha asokohe me ironi moderatorja për Why Not. Beniada pasi pa videon u përgjigj me këngë: “A e …

Read More »

Beniada në lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit? Shfaqen për herë të parë në publik bashkë

Modelja e njohur Benida Nishani, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë eksperiencës së saj në Big Brother Vip, po jeton një histori dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, Blerti Hajdari. Modelja dhe futbollisti duket se janë njohur bashkë në programin ku ajo u bë pjesë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, …

Read More »