Tag Archives: behet viral

VIDEO/ 1.5 milion kilometra me “Mercedesin” e tij, DW sjell historinë e taksistit shqiptar që u bë viral në Gjermani

Marrëdhënia e një taksisti profesionist me makinën e tij është vërtet e veçantë. Automjeti është mjeti i punës së tij dhe jo vetëm. Deutsche Welle ka publikuar historinë e një 70-vjeçari shqiptar, i cili prej 15 vitesh ka në pronësi një Mercedes-Benz E-Class. Taksisti Luan Nina tregon me krenari se kilometrazhi i makinës së tij shënon 1.584.589 km ndërsa makinës …

Read More »