Tag Archives: Bayern Munchen

Dortmund dhe Bayern Munich e mbyllin ndeshjen që në pjesën e parë, klubet përkatëse marrin tre pikët

Dortmund ka arritur të fitojë sot ndaj Bochum me rezultatin e pastër 3-0. Të verdhtë e Bundesligës kanë arritur të mbyllin ndeshjen që në pjesën e parë. Në minutën e 8-të ishte Moukoko i cili zhbllokoi sfidën. Pak minuta më pas, në të 12-tën, Reyna dyfishon shifrat nga pika e bardhë e penalltisë. Për të mos u mjaftuar me kaq, …

Read More »