Tag Archives: Bashizmi kapitulloi

Bashizmi kapitulloi, koha për të mbushur sheshet!

Pasi testoi veten tek demokratët në 6 mars, Sali Berisha ka rinisur sërish takimet e Foltores, ku ne qender te mesazhit te tij qendron ai per bashkim. Pas largimit të Lulzim Bashës dhe regjistrimit të statutit të 11 dhjetorit, lideri historik nga Tepelena u kërkoi demokratëve që t’i lënë mënjanë hatërmbetjet me njëri-tjetrin, pasi në këto momente duhet të jenë …

Read More »