Tag Archives: barazimin

Lewandowski shpërdoron penalltinë, Meksika dhe Polonia ndajnë pikët

     Robert Lewandowski mund ti kishte dhuruar fitoren Polonisë në ndeshjen e parë të grupit C por sulmuesi i Barcelonës gaboi nga pika e bardhë në minutën e 58′, teksa pritja ju bllokua nga veterani Ochua. Sa i përket lojës, ndeshja ishte e barabartë nga të dyja skuadrat ku loja më së shumti u përqëndrua në mesfushë. Në ndeshjen e …

Read More »