Tag Archives: Atentati në Tiranë

Tronditet Tirana/ Artan Hoxha nxjerr pamjet e frikshme të ekzekutimit të 27-vjeçarit (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse ndodhi pak minuta më parë në afërsi të TEG-ut, ku automjetit tip “Benz”, në pronësi të shtetasit Aleksandër Sadikajt ka shpërthyer në flakë, dyshohet lëndë eksplozive. Gazetari, Artan Hoxha ka publikuar pamje nga atentati me tritol ndaj 27-vjeçarit Aleksandër Sadikaj. Siç bën me dije gazetari, momenti i shpërthimit është fiksuar nga një kamera sigurie e një biznesi …

Read More »

Atentati në Tiranë/ Biznesmeni kërkon mbrojtje, vëllai i tij kreu vrasje

Administratori i shkollës Uillson, Lulzim Masha, i cili disa ditë më parë i shpëtoi një atentati në Liqenin Artificial, ka kërkuar mbrojtje nga shteti. Në dëshminë e dhënë përpara grupit hetimor, Masha është shprehur se për gati një javë është ndjekur dhe është ndjekur dhe është mbajtur në vëzhgim nga një person. Sipas tij këtë person e ka vërejtur pranë …

Read More »