Tag Archives: ARRSH apel shoferëve

ARRSH apel shoferëve: Pajisuni me zinxhirë dhe goma dimërore

Vendi është përfshirë nga vala e të ftohtit me temperatura që pritet të shkojnë në -17°C. Autoriteti Rrugor Shqiptar ka nxjerrë një njoftim mbi gjendjen e akseve nacionale,ku bën me dije se gjatë natës ka pasur reshje shiu dhe dëbore në zonat malore Reshje dëbore ka pasur në akset: Boboshticë-Dardhë, Qafë Thanë-Kapshticë, Fushë Stude-Klenjë, Bajram Curri-Valbonë, Kukës-Ura e Zapodit, Qafë …

Read More »