Tag Archives: arrestohet i riu në Tiranë

Aksidentoi 26-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

Një i ri është arrestuar pasi ka përplasur një 26 vjeçare në Tiranë dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia arrestoi në flagrancë shtetasin A. T., 24 vjeç, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.Aksidentoi 26-vjeçaren dhe u largua nga vendi i ngjarjes, Policia Rrugore e Tiranës, pas disa …

Read More »