Tag Archives: arrestohet 38-vjeçari

Tiranë, dhunoi vëllain, arrestohet 38-vjeçari, në pranga edhe një tjetër

Policia e Tiranës njofton se jane venë në pranga 2 shtetas për vepra të ndryshme penale: Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. L., 38 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij. Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. …

Read More »