Tag Archives: arratisjen e Rames

Berisha jep paralajmërimin e fuqishëm: Rama mund të arratiset, të ikë në Beograd apo Turqi, por…

Ish-kryeministri Berisha ka garantuar qytetarët se me ligjin special “Rama nuk ka vend tjetër përveçse në sallën e gjyqit dhe në qelitë.” Berisha u shpreh se kreu i qeverisë mund të arratiset por paralajmëroi se “parashkrim nuk ka dhe s’do ketë, dhe mos u habisni kur ta shihni 90 vjeç në bankën e të akuzuarve.” Sali Berisha: “Të garantoj se pa asnjë …

Read More »