Tag Archives: Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri: Do bëj pak pushim nga festivalet

Në planet artistike të Anxhela Peristerit duket se këtë vit do jenë projektet personale dhe këtë e tregoi në “Jo Vetëm Modë” në Tv Klan. Ajo pranoi se do të bëjë pak pushim nga festivalet, prej të cilëve ka munguar shumë rrallë dhe këngët që ka prezantuar janë pëlqyer shumë. Në 1 Prill pritet koncerti i saj recital “Aromë Gruaje” …

Read More »