Tag Archives: Alban Ramosaj

Debati Alban Ramosaj-Agim Doçi/ Reagon Beatrix: Me njerëz si ti…

Beatrix Ramosaj ka reaguar lidhur me debatin e bujshëm të vëllait të saj, Albanit, me poetin dhe tekstshkruesin Agim Doçi. Ky i fundit tha në një intervistë se kënga e Ronelës në “Eurovision” ishte më dinjitozja dhe se pretendimet që ajo ta fitonte ishin të shumta. Ai u shpreh se këngëtarja kishte një fitore të merituar. Gjithashtu Doçi shtoi se Albani duhej …

Read More »

Alban Ramosaj përjeton në avion atë që askush s’do donte t’i ndodhte

TIRANE Alban Ramosaj ka përjetuar tmerrin gjatë një fluturimi me avion. Këngëtari publikoi disa statuse ku tregonte se avioni nuk është ulur në momentin e duhur për shkak të disa problemeve dhe në njërin nga krahët e tij kishte filluar të dilte tym. Duke menduar më të keqen, Albani i ka dërguar të motrës, Beatrixit, passëord-et në rrjete sociale dhe …

Read More »