Tag Archives: aksion ne Lezhe

SPAK aksion për grabitjen e pronave në Lezhë, ndalohen zyrtarë dhe sekuestrohet sipërfaqe e madhe toke

SPAK po kryen një aksion në kuadër të hetimeve për tjetërsimin e pronave në qytetin e Lezhës. Sipas burimeve për Report Tv bëhet me dije se janë ndaluar disa zyrtarë dhe janë sekuestruar sipërfaqe e madhe toke. Aksioni është në zhvillim e sipër. Kujtojmë se në lidhje me tjetërsimin e pronave në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin, është …

Read More »