Tag Archives: Aksion i policisë në një lokal

Aksion i policisë në një lokal, arrestohen dy biznesmenët

Dy persona, bashkëpronarë në një lokal u arrestuan pas një aksioni që zhvilloi policia e Lezhës aty, ku u zbulua se organizonin lojëra të fatit në mënyrë të paligjshme. Media mësoi se blutë arrestuan në flagrancë shtetasit: Bledar Haçaj 33 vjeç dhe Idriz Kaloçi, 38 vjeç, banues në Lezhë, bashkëpronarë të lokalit në të cilin zhvillohej aktiviteti i paligjshëm i lojërave …

Read More »