Tag Archives: Agron Nezen

Gazetari zbulon drekën e zyrtarit të FBI në Dhërmi me deputetë të PD, reagon Rudina Hajdari: Ja si është e vërteta

Gazetari dhe analisti nga Kosova, Milaim Zeka debatoi me ish-deputeten Rudina Hajdari. Shkak u bë deklarata e Zekës i cili tha se Rudina Hajdari ka takuar Charles McGonigal dhe Agron Nezën në Dhërmi. Përgjigjja e Hajdarit ishte e menjëhershme, duke akuzuar Zekën se po bën lojën e Edi Ramës, ndërsa shtoi se Nezën e ka takuar si mikun e babait …

Read More »

“Nuk kam shkëmbyer letra”- Rama flet për njohjen me Agron Nezën dhe Dorian Duçkën

Kreministri Edi Rama ka folur për herë të parë në lidhje me njohjet e tij me ish-zyrtarët shqiptarë Agron Neza dhe Dorian Duçka, të cilët implikohen në dosjen e ish-agjentit të kundërzbulimit të FBI-së, Charles McGonigal. Rama tha se Agron Nezën e ka takuar vetëm në prani të ish-zyrtarit të FBI-së dhe nuk ka pasur asnjë lidhje me të apo …

Read More »