Tag Archives: ADN-ja e Rilindjes

“Korrupsioni e rryshfeti janë ADN-ja e Rilindjes”/ Meta: Këto kanë cënuar miqësinë e Shqipërisë me SHBA-në

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta akuzon qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama se korrupsioni në Shqipëri po cënon marrëdhëniet me SHBA-në. Në një postim në Facebook, Meta shkruan se rryshfeti dhe korrupsioni janë ADN-ja e qeverisjes së Ramës dhe Rilindjes. Sipas tij, marrëdhëniet SHBA-Shqipëri bazohen në vlera dhe jo në afera. Postimi i Ilir Metës: Korruptimi dhe rryshfeti janë …

Read More »