Tag Archives: 9 nëntor 2022

Parashikimi i motit, e mërkurë, 9 nëntor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se për ditën e mërkurë, vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e  kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira kalimtare kryesisht përgjatë relieveve malore dhe zonave bregdetare. Në orët e mëngjesit prezencë të mjegullës dhe mjegullinës përgjatë luginave. Era do të fryjë me drejtim juglindje-veriperëndim me shpejtësi mesatare …

Read More »

Horoskopi për ditën e sotme, 9 nëntor 2022

Dashi Mënyra se si veproni kur takoni për herë të parë njerëz të rinnj është tipike për shenjën tuaj. Duket se keni gjithmonë një mësim për të dhënë, duke ju bërë të prirur për të dhënë këshilla kur nuk është gjithmonë e dëshiruar. Mundohuni të pranoni pikëpamjet e të tjerëve për një ndryshim. Demi Filozofia juaj e jetës vjen natyrshëm. …

Read More »