Tag Archives: 4 janar 2023

Parashikimi i motit 4 Janar 2023

Sipas MeteoAlb, vendet e ultësirës perëndimore gjatë paradites do të vijojë nën dominimin e motit të kthjellët dhe vranësirave të lehta por me alternime kthjellimesh dhe vranësirash disi më të shpeshta paraqiten zonat malore. Parashikohet që orët e pasdites të sjellin vranësira më të dendura ku më të theksuara vranësirat do të jënë në veri dhe pjesërisht në zonat qëndrore …

Read More »

Horoskopi ditor 4 janar 2023

Dashi: Meditimi dhe joga do të jenë të dobishme. Ju mund të dëshironi të shpenzoni shumë për të tjerët. Jepini përparësi nevojave të anëtarëve të familjes. Ditë e mirë për jetën e dashurisë. Jini të sjellshëm dhe të dobishëm për të marrë përgjigje pozitive nga partnerët tuaj. Mundohuni të përfundoni çdo detyrë në kohë. Do të ndjeni lidhjen emocionale me …

Read More »