Tag Archives: 28-vjecari

28-vjeçari vret veten në komisariat, Drejtoria e Tiranës zbarkon në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një 28-vjeçarë i ka dhënë fund jetës duke u varur. Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se 28-vjeçari Igli Ustameta, ishte ndaluar ditën e sotme rreth orës 14:00 pasi akuzohej për disa vjedhje në zonën e Kavajës. Drejtori i Policisë së Qarkut të Tiranës Florenc Panganika dhe një grup ekspertësh …

Read More »

E rëndë në Komisariatin e Kavajës, 28-vjeçari vret veten (EMRI)

Ka vrarë vetën në Komisariatin e Kavajës një 28-vjeçar. Paraprakisht mësohet se shtetasi Ilvi Stameta ishte arrestuar ditën e sotme nga policia për Vjedhje. Sipas burimeve, i riu ka kryer vetëvrasje brenda komisariatit të Policisë së Kavajës pasi ishte ndaluar sot rreth orës 14:00. Kjo bëhet hera e dytë që në komisariatet e vendit tonë ndodh një ngjarje e tillë.

Read More »

Arrestohet 28-vjeçari në Lezhë, i gjenden armë të llojeve të ndryshme në makinë

Policia e Lezhës ka arrestuar të riun Edison Gjoka, pasi i janë gjetur armë dhe municione pas kontrollit që i është bërë në makinë. Sekuestrohen nga policia 2 armë zjarri, municion luftarak dhe një automjet. Njoftimi i plotë i policisë: Finalizohet operacioni policor i koduar “Muzgu”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e armëmbajtjes pa leje. Qarkullonte me armë …

Read More »