Tag Archives: 27 tetor 2022

Parashikimi i motit, e enjte, 27 tetor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se vendi ynë do të vijojë edhe për ditën e sotme të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike falë depërtimit të masave ajrore të ngrohta. Moti parashikohet i kthjellët me vranësira fare të pakta kalimtare të cilat do të jenë të pranishme kryesisht në relievet malore në veri dhe lindje të vendit. Era do …

Read More »

Horoskopi, e enjte , 27 tetor 2022

Dashi Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Do të keni një diskutim për çështjet e parave me bashkëshortin tuaj dhe do të bëni plane për të ardhmen tuaj financiare. Miqtë dhe të afërmit do të kërkojnë më shumë nga koha dhe vëmendja juaj. Demi Miqtë do t’ju prezantojnë me …

Read More »