Tag Archives: 2600 policë në terren

Finalja e Conference League/ Garda blindon institucionet shtetërore, 2600 policë në terren, në ndihmë vjen edhe Kosova

Pas përplasjeve të dhunshme mbrëmë mes tifozëve të Feyenoord dhe Romës me policinë shqiptare, autoritetet kanë shtrënguar masat sot duke për të shmangur çdo situatë të mundshme. Kështu, Policia e Shtetit thotë se ka atashuar 2600 forca policore duke kërkuar dhe duke thirrur për ndihmë edhe efektivë të forcave të ndërhyrjes së shpejtë në rrethe por edhe të patrullave dhe …

Read More »