Tag Archives: 20 Nëntor 2022

Parashikimi i motit 20 Nëntor 2022

Sipas MeteoAlb, vendi ynë përgjatë gjithë 24 orëshit do të jetë kryesisht në dominimin e motit të vranët, ku parashikohet që herë pas here vranësirat të pësojnë zhvillime dhe të gjenerojnë reshje shiu. Pritet që reshjet në zonat Veriore dhe Jugore të jenë edhe në formë rrebeshi. Në orët e mesditës pritet një dobësim ië përkohëshëm i sistemit të reshjeve, …

Read More »