Tag Archives: 150 vepra penale

Nga roje i Kallashit tek 150 veprat penale dhe jeta luksoze: Kush është “King Kobra” që vrau Visart Cengun

Dibran Hoxhaj, i vetëshpalluri “King Kobra”, është autori i krimit të rëndë i regjistruar natën e kaluar në dalje të Prizrenit. Ai qëlloi me breshëri ndaj automjetit me të cilin po udhëtonin 3 kuksianët Visart Cengu, Rufgen Shehu dhe Arben Basha, duke e lënë të vdekur të parin, të plagosur të dytin dhe fatmirësisht shpëtoi pa lëndime i treti. Por, …

Read More »