Tag Archives: 1 tetor 2022

Parashikimi i motit, 1 tetor 2022

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bëri të ditur se sot vendi do të vijojë të jetë në ndikim të kushteve të paqëndrueshme atmosferike falë masave ajrore të lagështa me origjinë jugperëndimore. Moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura, si dhe intervale të shkurtra me diell. Parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar në formë shtrëngatash në  veri dhe veriperëndimin. …

Read More »