Showbizz

Diva e muzikës shfaqet tepër sensuale në videoklipin e ri

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez publikoi dje videoklipin e këngës “Cambia El Paso” në bashkëpunim me Rauw Alejsandro. Pamjet tregojnë 51-vjeçarjen, e cila kërcen nën ritmin e këngës spanjolle ku duket tepër sensuale dhe joshëse pavarësisht moshës. Ajo shfaqet duke bërë dhe lëvizje e Yoga-s në rërë, ndërsa në një moment bën “zemrën” me duar në vendin intim.

Read More »

“Përtoi” të firmoste disa dokumente të rëndësishme, Rita Ora rrezikonte të humbiste dy kompanitë e saj

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka në pronësi të saj dy kompani të cilat e kanë bërë pjesë të biznesit. Kompanitë e saj qarkullojnë para me vlerë 6.5 milion paund duke i dhënë asaj fitime marramendëse. Mirëpo, së fundmi Rita ishte përfshirë në disa ‘telashe’ dhe rrezikonte t’i humbiste këto kompani. Sipas ‘Daily Mail’, ajo ka pasur probleme …

Read More »

Festa e Miqësisë në Berat, Aleksandër Gjoka sëmuret në skenë duke kënduar

Festa e Miqësisë në Berat,sëmuret në skenë duke kënduar Aleksandër Gjoka.Gjoka është dërguar me ambulancë në spital me tension të lartë. I ftuar në Berat,në natën e dytë të Festës së Miqësisë, këngëtari Aleksandër Gjoka është ndjerë keq në skenë. Ai ka qënë duke kënduar dhe në një moment është ka pasur probleme me tensionin dhe është ndjerë keq. Menjëherë …

Read More »

“Dhimbja e shndërron gruan në një luftëtare”, çfarë po përcjell me mesazhin e saj Fifi

Këngëtarja Fifi vijon me dedikimet e shumta në rrjetet sociale ndaj “dashurisë së saj të pamundur”. Pak ditë më parë ajo publikoi një video ku shihej tejet e prekur teksa dëgjonte këngën “Jetike” të Semi Jaupaj. Së fundi këngëtarja ka publikuar një foto ku krahas shkruan: “Dhimbja e shndërron gruan në një luftëtare.” Këto reagime të Fifit vijnë pasi djali …

Read More »

Profil/ Jorginho, çuni i mamit që çoi Italinë në finale

Stërvitje dhe sakrifica. Këmbët e arta dhe koka e akullit. Ja se si italiani që dje nënshkroi penalltinë vendimtare kundër Spanjës u bë një nga mesfushorët më të mirë në Evropë. La gazzetta dello sport ka bërë portretin e Jorginhos. Përtej thashethemeve, përtej dyshimeve për Londrën, një qytet ku nuk është e lehtë të ambientohesh nëse vjen nga Brazili dhe më …

Read More »

Scarlett Johansson shtatzënë për herë të parë

Scarlett Johansson është në pritje të ëmbël. Aktorja hollivudiane është në pritje të fëmijës së saj të parë me partnerin, Colin Jost. Burime pranë dyshes janë shprehur: “Scarlett pritet së shpejti të bëhet nënë. Ajo dhe Colin janë shumë të entuziazmuar.” 36 vjeçarja nxiti thashethemet e shtatzanisë në qershor pasi nuk mori pjesë në disa evente të filmit “Black Widow”. …

Read More »

Eni Vasili sjell në jetë vajzat e saj binjake, ja si ia ka vënë emrin dhe shpjegimi përkatës

Moderatorja  Eni Vasili,  është bërë sot nënë për herë të parë. Ajo ka  sjellë në jetë dy vajza binjake. Lajmi bëhet i ditur për “Prive” dhe mësohet se gjendja shëndetësore e Enit dhe binjakeve është e mirë. Më herët, moderatorja ka zbuluar edhe emrat e dy vogëlusheve që ka përzgjedhur me shumë kujdes. “Po, e kemi vendosur dhe i kemi …

Read More »

Almeda për vuajtjen 16-orëshe gjatë lindjes së vajzës: Tolga hoqi dorë…

Lindja e Efehan, djalit të Almeda Abazit dhe aktorit të njohur turk, Tolgahan Sayisman, nuk ka qenë aspak e lehtë, edhe pse pritja e ëmbël ishte një nga periudhat më të bukura për çiftin. Pak pas lindjes, prindërit e vogëlushit u përballën edhe me një ndërhyrje të vështirë kirurgjikale, e cila i trishtoi edhe më shumë, por fatmirësisht gjithçka shkoi …

Read More »