operacionin sekret

Aktualitet/Lajme

“Non grata” për Berishën zbulon operacionin sekret të Britanisë për krimin dhe politikën shqiptare

Mediat britanike kanë publikuar një artikull sipas të cilit një operacion sekret për ndalimin e bosëve kriminelë shqiptarë që veprojnë në Britani i…

Lexo më shumë »
Back to top button