“IDE’

Aktualitet/Lajme

Fatbardh Kadilli: Ja kush do i bashkohet partisë së re “IDE” dhe kë kemi ftuar

“IDE” është lëvizja më e re e cila është përfolur së fundmi, si një organizim që mund të mirëpresë ata…

Lexo më shumë »
Back to top button