Fitore e lehtë e Polonisë, ja si e kuotojnë bastet Shqipërinë në transfertën e Varshavës

Shqipëria do të luajë në transfertë me Poloninë në ndeshjen e parë kualifikuese të Europianit.

Optimizmi është i madh për kuqezinjtë në këtë takim.

Nga ana tjetër, bastet kuotojnë fitoren e lehtë të Polonisë. 1.50 është koeficenti për fitoren e vendasve, 4.00 për barazim dhe 8.00 për fitoren e Shqipërisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 − 4 =