Yuri Kim e nis ditën bashkë me presidentin Begaj në një shëtitje

Ambasadorja amerikane Yuri Kim e ka kaluar paraditen e kësaj të shtune në praninë e presidentit Bajram Begaj.

“Gjithmonë një nder të kaloj kohë me Presidentin Bajram Begaj, por veçanërisht për të ecur dhe folur së bashku në këtë ditë të bukur pranvere në Tiranë”, shkroi Kim.

Ajo publikoi fotografinë nga Liqeni Artifical i Tiranës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × one =