“Para hiporkizisë vjen e vërteta”/ Efi reagon për herë të parë pas daljes nga “BBVIP”

Ish-banorja Efi Dhedhes ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP” me anë të një postimi në Instagram.

Postimi i plotë:

ME KOKËN LART DHE BUZEQESHJE NË FYTYRË

Kështu nisi ky udhëtim për mua dhe kështu përfundoi. Faleminderit të gjithëve për mesazhet tuaja të përzemërta dhe për mbështetjen që keni treguar. Kjo për mua ishte një eksperiencë që nuk do e harroj kurrë.

Hyra në Big Brother për të treguar një anë tjetër timen, qe ju të më shifnit mua 24/24 orë pa asnjë lloj filtri, për të njohur atë Efin që përballë çdo gjëje, vendos të qëndroj e drejtë, zgjedh mos të hesht përballë padrejtëisve dhe që nuk bën kompromisa për karakterin dhe dinjitetin e saj. Para lojës, vjen humanizmi. Para hipokrizisë, vjen e vërteta. Para hienave, vijnë luanët

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 4 =